Prebuďme Východ

Prebuďme Východ
Východnému Slovensku pomáhame už viac ako 25 rokov. Miesta, ktoré potrebujú pomoc sú aj málo rozvinuté regiónu, kde to pomaly usína. Ľudia tu mali svoju prácu, záľuby, plány a sny. Žiaľ, dnes sú to SPIACE DOLINY, kde akoby zastal život a ľudia nevidia perspektívu budúcnosti. 

PREBUĎME ICH!

V našich Spiacich dolinách hľadáme komunitných lídrov, ktorí dokážu vznietiť iskru záujmu občanov o svoje okolie. Našim lídrom poskytneme intenzívny tréning, kde sa naučia praktické zručnosti ako urobiť reálne zmeny vo svojej komunite/obci. Sme presvedčení, že silné komunity dokážu svoje obce skutočne prebudiť.

Program podporili:

Staň sa aj Ty prebúdzačom Východu.

PODPOR NÁS SUMOU ASPOŇ 21 EUR A AKO POĎAKOVANIE ZÍSKAŠ JEDEN Z UNIKÁTNYCH BUDÍKOV.

 

100% PRE LEPŠIE VÝCHODNÉ SLOVENSKO, 0% PRE KARPATSKÚ NADÁCIU

Všetky peniaze, ktoré vyzbierame použijeme na podporu východného Slovenska. Peniaze budú použité ako odmena úžasným ľuďom z chránenej dielne OZ Barlička, ktorí budíky pripravovali a na program PREBUĎME VÝCHOD.

POĎAKOVANIA PRE VÁS

Cieľom našej práce je PREBÚDZANIE, ktorého symbolom je budík 🙂 Dali preto dokopy 7 umelcov z východného Slovenska, ktorí sa rozhodli zapojiť do nášho projektu bez nároku na odmenu. Navrhli vizuál 7 historických regiónov Slovenska: Zamagurie, Tatry, Spiš, Šariš, Gemer, Abov a Zemplín, ktoré zdobia naše budíky.

PODPOR NÁS SUMOU ASPOŇ 21 EUR A AKO POĎAKOVANIE ZÍSKAŠ JEDEN Z UNIKÁTNYCH BUDÍKOV.

POMOC ĽUĎOM SO ZDRAVOTNÝM ZNEVÝHODNENÍM

Každý budík, ktorý od nás dostanete, pripravuje jeden z výnimočných ľudí z chránenej dielne Barlička. Tvoja podpora tak bude pomáhať hneď dvakrát, pretože časť tvojho daru ide priamo im 🙂

STAŇ SA ČLENOM EXKLUZÍVNEHO KLUBU PREBÚDZAČOV VÝCHODU

Naše budíky sú v limitovej edícii 100 kusov z každého návrhu. Preto neváhaj a podpor nás čo najskôr a môžeš sa stať jedným zo šťastlivcov, ktorému pošleme domov budík, ktorý zaujme svojím dizajnom, ale najmä svojím príbehom. Budík, ktorý skutočne prebúdza a pomáha.

ĎAKUJEME!