Otvorili sme registráciu na Karpatskú vandrovku

Karpatskú vandrovku odštartujeme 21. septembra a jubilejný 15. ročník prinesie opäť úžasné turistické dobrodružstvo po trase SNP vo Volovských vrchoch spojené s množstvom dobra. Pridajte sa.

Karpatskú vandrovku organizujeme od roku 2010 a je to jedinečná aktivita zameraná na podporu rozvoja východného Slovenska. Tento turistický darcovský pochod vedie po trase SNP v úžasných Volovských vrchoch. Vybrať si môžete 2 trasy – 50 alebo 25 kilometrov.

Minulý rok sa na vandrovke stretlo 230 vandrovníkov. Užili si divokú prírodu, skvelú atmosféru a more húb. Niektorí vandrovali v tímoch, iní sa prihlásili jednotlivo a ďalším tento zážitok doprial ich zamestnávateľ ako netradičnú formu team buildingu (fotografie a reportáž TU).

Pozrite si momenty z Karpatskej vandrovky 2023

Štartovné putuje do nášho grantového fondu Máme radi Východ a odtiaľ sa peniaze prerozdeľujú medzi  prospešné a zmysluplné projekty na východnom Slovensku

Za 14 rokov sme vďaka vandrovníkov takto prerozdelili už sumu 109 088 eur. Podporili sme 68 projektov zameraných na stretávanie sa ľudí, nekomerčnú kultúru a tvorivosť či zdravý životný štýl. Naša podpora smerovala do 40 miest a obcí na východnom Slovensku