Náš tím

Náš tím

Správna rada

Predseda Správnej rady<br>Juraj Girman
Predseda Správnej rady
Juraj Girman
Viceprezident Telekom IT
Deustche Telekom IT Solutions Slovakia
nie
Jana Knežová
Jana Knežová
Vedúca Odboru kultúry a cestovného ruchu
Košický samosprávny kraj
nie
Daniela Petríková
Daniela Petríková
Operations director East Europe
Lear Corporation Seating Slovakia
nie
Elena Petrášková
Elena Petrášková
Viceprezidentka pre dcérske spoločnosti a externé služby
U. S. Steel Košice
nie
Michal Vašečka
Michal Vašečka
Sociológ
Bratislava Policy Institute
nie
Vazil Hudák
Vazil Hudák
Vice-prezident Globsec
Čestný člen správnej rady
ano

Dozorná rada

Jana Dravecká
Jana Dravecká
Finančná riaditeľka
Nadácie otvorenej spoločnosti
nie
Marián Prievozník
Marián Prievozník
advokát
nie

Kancelária

Laura Dittel
Laura Dittel
Riaditeľka
laura.dittel@karpatskanadacia.sk
Laura je riaditeľkou Karpatskej nadácie od roku 1995. Je absolventkou Fakulty verejnej správy UPJŠ v Košiciach a v roku 2014/2015 študovala verejnú politiku na Maxwell School of Citizenship and Public Affairs na Syracuse University (New York, USA) v rámci prestížneho Hubert H. Humphrey Fellowship. Voľný čas trávi v prírode a svet najradšej objavuje na bicykli.
nie
Veronika Miškech Fričová
Veronika Miškech Fričová
Manažérka pre programy a fundraising
veronika.m.fricova@karpatskanadacia.sk
Veronika pracuje pre Karpatskú nadáciu s krátkou prestávkou od Februára 2018. Vyštudovala marketing na University of Greenwich a získala MSc titul v štúdiach rozvoja a sociálnej antropológie na Birkbeck College, University of London. Pôsobila v súkromnom sektore a neziskových organizáciach vo Veľkej Británii a v Indii. V našej nadácii je zodpovedná za získavanie finančných prostriedkov a koordináciu programov. Vo voľnom čase cestuje a cvičí jogu.
nie
Nora Čéplőová
Nora Čéplőová
Manažérka grantových programov
nora.ceploova@karpatskanadacia.sk
Nora pracuje v Karpatskej nadácii od apríla 2021. Je zodpovedná za grantové programy. Nora študovala verejnú správu na Univerzite Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach. Jej koníčkami sú čítanie a vzdelávanie sa v oblasti špeciálnych výchovno vzdelávacích potrieb detí.
nie
Mária Ház
Mária Ház
Projektová manažérka
Active Citizens Fund
maria.haz@karpatskanadacia.sk
Mária pracuje v Karpatskej nadácia od apríla 2018. Je absolventkou Ekonomickej univerzity, študovala financie na St. Paul University v USA a lektorskú certifikáciu získala na Thames Valley University v Londýne. Má skúsenosti z podnikateľskej aj neziskovej sféry. Vo voľnom čase sa venuje záchranárskej kynológii a cestovaniu.
nie
Katarína Novotná
Katarína Novotná
Projektová asistentka
Active Citizens Fund
katarina.novotna@karpatskanadacia.sk
Katka je posilou v Karpatskej nadácii od mája 2017. Asistuje pri administratívnych prácach a manažmente grantových programov. Vyštudovala ekológiu na UPJŠ v Košiciach. Medzi jej záľuby patria rôzne kreatívne činnosti, hlavne maľovanie a grafický dizajn.
nie
Žofia Teplická
Žofia Teplická
Projektová manažérka
MyMachine Slovakia
zofia.teplicka@karpatskanadacia.sk
Žofia prevzala koordinovanie nášho programu neformálneho vzdelávania MyMachine Slovakia v apríli 2018. Študovala medzinárodné podnikanie na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Profesionálne sa venuje organizovaniu neformálnych podujatí a projektovému manažmentu. Voľný čas trávi na výletoch so svojou rodinou a v komunitnom centre Naša chyža v Budimíre.
nie
Hana Neufeld
Hana Neufeld
Koordinátorka programu
MyMachine Slovakia
pre západné Slovensko
hana.neufeld@karpatskanadacia.sk
Hana je posilou v projekte MyMachine od októbra 2020. Vyštudovala medzinárodné vzťahy na Masarykovej univerzite v Brne a politológiu na Haifskej univerzite v Izraeli. Profesionálne sa venuje projektovému manažmentu a rekreačne organizovaniu spoločenských podujatí. Voľný čas trávi na bicykli a v horách.
nie
Adriana Zarembová
Adriana Zarembová
Programová manažérka
Program rozvoja rómskych komunít
adriana.zarembova@karpatskanadacia.sk
Adriana pracuje pre Karpatskú nadáciu od septembra 2021. Je absolventkou Aarhus University, kde študovala Interkultúrne štúdia. V rámci programu Teach for Slovakia pracovala ako učiteľka na základnej škole v Huncoviach. Okrem práce u nás, pôsobí aj ako mentorka v projekte Omama a ako programová koordinátorka vzdelávacieho programu Hrdinovia internetu. Voľný čas rada trávi v horách.
nie
Roman Eštočák
Roman Eštočák
Konzultant pre komunitné partnerstvá
Program rozvoja rómskych komunít
roman.estocak@karpatskanadacia.sk
Roman vyštudoval sociálnu pracu na UKF v Nitre. V oblasti sociálnej prace s rómskymi komunitami pracuje od roku 2002. Profesionálne pôsobí ako Koordinátor terénnych sociálnych pracovníkov v Prešovskom regióne. Od roku 2006 sa ako dobrovoľník venoval mentoringu rómskych žiakov. Taktiež sa venuje výučbe rómskeho jazyka.
nie
Jana Bodnárová
Jana Bodnárová
Finančná manažérka
jana.bodnarova@karpatskanadacia.sk
Jana pracuje v Karpatskej nadácii od októbra 2016. Je absolventkou Katolíckej univerzity Ružomberok a Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici. Je zodpovedná za finančný manažment. Svoj voľný čas najradšej trávi s rodinou.
nie
Jan Melikant
Jan Melikant
Manažér pre fundraising, PR a komunikáciu
jan.melikant@karpatskanadacia.sk
Jan pracuje pre Karpatskú nadáciu od Februára 2019. Vyštudoval filmovú a televíznu produkciu na Vysokej škole múzických umení v Bratislave. V našej nadácii je zodpovedný za získavanie finančných prostriedkov, PR a komunikáciu.
nie
Náš tím
Náš tím