Zapojte sa do Tvorivých projektov Generation 2020!

Spolu s partnerom projektu Generation 2020, Creative Industry Košice, otvárame možnosť pre jednotlivcov, firmy a organizácie zapojiť sa do Tvorivých projektov.

Sme presvedčení, že aj mladí ľudia bez ohľadu na ich štúdium či oblasť pôsobenia radi tvoria. Radi vytvárajú nové veci, robia tie staré lepšími, inovujú a hľadajú nové spôsoby ako sa to dá robiť inak. Medzi nápadom a reálnym výsledkom je náročná cesta. V projekte Generation 2020 vám dávame možnosť zistiť, ako túto cestu prekonať.

Aktívne zapojenie sa je otvorené študentom, pracujúcim, podnikajúcim, dočasne nepracujúcim aj ostatným jednotlivcom vo veku od 15 do 30 rokov. Ak patríte do tejto skupiny, prihláste sa do 17. februára vyplnením tohto dotazníka. Tu sa dozviete aj viac o Tvorivých projektoch.

Prečo sa zapojiť?

  • Máte chuť hľadať inovatívne riešenia a tvoriť?
  • Radi robíte veci inak?
  • Chcete sa naučiť ako vaše nápady naberú reálne kontúry?
  • Ste aktívni vo svojom okolí a plní nápadov na zmenu?
  • Potrebujete spoznať podobne zmýšľajúcich ľudí?
  • Máte záujem inšpirovať sa skúsenými profesionálmi?

Naším cieľom v projekte Generation 2020 je podporiť inovatívne myslenie mladých ľudí realizáciou samostatných Tvorivých projektov v tímoch. Tvorivé projekty budú zamerané na riešenie reálnych problémov a potrieb organizácií a firiem, ktoré budú zapojené na strane druhej. Príkladom môžu byť kreatívne kolaborácie, ktoré možno poznáte ako „Hackathony“ v prípade programátorských, alebo „Maker Faires“ v prípade dizajnérskych stretnutí.


Projekt Generation 2020 je financovaný z Nórskych fondov.

Slovensko – Ukrajina: Spolupráca naprieč hranicou

www.norwaygrants.sk

Norway+Grants+-+JPG o299_1644_b