Grantový program TU ŽIJEME A POMÁHAME zameraný na ochranu životného prostredia otvorený!

Už 6 rokov prinášame vďaka spoločnosti LEAR Corporation Seating Slovakia grantový program TU ŽIJEME A POMÁHAME. V tomto ročníku  prerozdelíme 9.400 EUR na komunitné iniciatívy zamerané na ochranu životného prostredia, environmentálne vzdelávanie a dobrovoľnícke aktivity, ktoré majú za cieľ zlepšiť prostredie, kde ľudia žijú a trávia svoj voľný čas.

 

 

Ciele výzvy programu TU ŽIJEME A POMÁHAME:

  • Podporiť verejne prospešné a zmysluplné činnosti so zameraním na zlepšenie životného prostredia v mestách a obciach na východnom Slovensku.
  • Podporiť aktivity, ktoré povedú k ochrane prírody a životného prostredia.
  • Motivovať, deti, mládež a dospelých k dobrovoľníctvu a angažovanosti v mieste, kde žijú.
  • Vytvoriť príležitosť pre zamestnancov Lear Corporation Seating Slovakia s.r.o. realizovať svoje kreatívne a inovatívne nápady.

Kto môže podať žiadosť

O finančnú podporu v maximálnej výške 3 000 EUR sa môžu uchádzať občianske združenia, neziskové organizácie, nadácie a neinvestičné fondy z Prešovského a Košického kraja, ktoré doposiaľ ani raz nezískali podporu z grantového programu Tu žijeme a pomáhame.

V podporených projektoch musia byť zapojení zamestnanci spoločnosti LEAR Corporation Seating Slovakia s. r. o.

Navrhované projekty musia byť realizované v období od 6. apríla – 31. októbra 2020.

Viac informácií o výzve nájdete tu>>

Podať žiadosť

Svoju žiadosť o finančnú podporu podajte online na granty.karpatskanadacia.sk do polnoci v piatok 7. februára 2020.

V prípade záujmu o konzultáciu sme Vám k dispozícii do 31. januára 2019 v pracovné dni od 10:00 do 16:00 na tomas.torok@karpatskanadacia.sk alebo na 055 / 622 1152. Osobnú konzultáciu si, prosím, dohodnite vopred telefonicky alebo písomne.

Ak nechcete premeškať žiadnu výzvu a máte záujem podieľať sa na budovaní lepšieho východného Slovenska, prihláste sa na odber našich noviniek.