Karpatská vandrovka v košickom Kulturparku.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

V piatky (9., 16, 23. augusta) a soboty (17. a 24. augusta) nás stretnete v rámci Leta v parku v kultúrnom centre v Kulturparku. V stánku nadácie čakajú dobrovoľníci s aktivitami pre deti aj dospelých.

Príďte sa dozvedieť viac o Karpatskej vandrovke, ktorá spája ľudí so zmyslom pre dobrodružstvo a tých, ktorí chcú podporiť dobré projekty na východnom Slovensku. Štvrtý ročník vandrovky sa uskutoční 21. septembra 2013.

Nájdite meno pre rysa, nášho nového maskota Karpatskej vandrovky, a vyhrajte Darčekovú poukážku na Karpatskú vandrovku 2013 v hodnote 125 Eur.
Odfoťte sa s maskotom Karpatskej vandrovky. Najbláznivejšia fotka, ktorá na facebookovej stránke Karpatskej nadácie získa najviac lajkov, získa Darčekovú poukážku na Karpatskú vandrovku 2013.

Máme radi Ukrajinu – prispej na pomoc utečencom z Ukrajiny

Tvoj dar pomôže riešiť akútne potreby Ukrajincov a Ukrajiniek, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Pomôžeš zabezpečiť základné životné potreby, právnu, sociálnu a psychologickú pomoc. Umožníš, aby si našli prácu, deťom vzdelávať sa a mohli žiť čo najplnohodnotnejší život.

Prispej na našu výzvu Máme radi Ukrajinu a podpor prácu organizácií na východnom Slovensku, ktoré priamo pomáhajú ľuďom prichádzajúcim z Ukrajiny na naše územie.