Čo sa podarilo

Čo sa podarilo
Naši žiaci sa na každú hodinu tréningu veľmi tešia, tanec im pomáha uľahčiť pohyb na invalidnom vozíku, vytvára v nich pocit šťastia, dvíha sebavedomie a rozvíja pamäť.
Dnes môžem hrdo vyhlásiť že som vysokoškolsky vzdelaná Rómka, ktorá vzišla z Rómskej osady a tam sa túži aj vrátiť, aby pomohla ostatným.
Aj vďaka našej podpore dokáže OZ Maják nádeje pomáhať rodinám v núdzi. Tu je príbeh Lenky.
Prečítajte si, ako s našou podporou OZ Priatelia trstenskej prírody zmobilizovali miestnu komunitu, postupne vyčistili a zmenili životné prostredie vo svojom okolí a vzdelávajú ľudí a deti k ochrane prostredia, v ktorom žijú.
Vďaka našej dlhoročnej podpore, OZ Detstvo deťom skvalitnilo a rozšírilo svoju skvelú prácu s mladými rodinami, maloletými a mladistvými matkami, dospievajúcim dievčatámi a deťmi z rómskej komunity v Dobšinej.
Náš Program rozvoja rómskych komunít zlepšuje rannú starostlivosť o deti, vzdelanosť, zamestnateľnosť a bývanie Rómov.
Za posledných 5 rokov sme pomohli zrealizovať 224 kreatívných nápadov, ktoré zlepšili život na východnom Slovensku. Podporili sme ich celkovou sumou takmer 365.000 EUR.
Karpatská nadácia dlhdobo podporuje OZ Barlička, ktoré sa zameriava na zlepšovanie života postihnutých ľudí žijúcich na východe Slovenska.
Občianske združenie VERBUM BONUM získalo od nás podporu na tri projekty. Pozrite sa ako ho využili.