Daruj oblečenie a hračky – pomôž ľuďom v núdzi.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

EXIsport v spolupráci s Karpatskou nadáciou pripravili akciu – zbierku šatstva a hračiek na podporu detí aj dospelých ľudí v núdzi.

Doneste v termíne od 26. 11. do 2.12. teplé oblečenie, ponožky, čiapky, šály, rukavice alebo hračky do niektorej z 31 predajní EXIsport na Slovensku a pomôžte druhým.

Prosíme Vás, aby oblečenie bolo čisté a nepotrhané. Počet vecí je limitovaný 5 ks osoba z kapacitných dôvodov.

Po ukončení projektu bude šatstvo rozdelené medzi neziskové organizácie, občianske združenia, detské domovy a iné inštitúcie, ktoré pomáhajú ľuďom v núdzi na celom Slovensku.

 

EXIsport má aj malý darček pre všetkých darcov: každý, kto donesie nejaké oblečenie, dostane zľavu 20% na nákup oblečenia značky Authority. Akcia platí v termíne 26. 11. do 2. 12. 2014.

Máme radi Ukrajinu – prispej na pomoc utečencom z Ukrajiny

Tvoj dar pomôže riešiť akútne potreby Ukrajincov a Ukrajiniek, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Pomôžeš zabezpečiť základné životné potreby, právnu, sociálnu a psychologickú pomoc. Umožníš, aby si našli prácu, deťom vzdelávať sa a mohli žiť čo najplnohodnotnejší život.

Prispej na našu výzvu Máme radi Ukrajinu a podpor prácu organizácií na východnom Slovensku, ktoré priamo pomáhajú ľuďom prichádzajúcim z Ukrajiny na naše územie.