KROKO-DEAL… alebo Ako išla Karpatská nadácia na Pohodu.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Karpatská vandrovka, náš 50-kilometrový darcovský pochod, sa prezentovala na najväčšom slovenskom festivale Bažant Pohoda 2014 s akciou KROKO-DEAL:

originálnym a zábavným spôsobom sme účastníkom Pohody priniesli netradičný zážitok, športovú výzvu a dobrý pocit. S využitím stepperov, jednoduchej vizualizácie podaného výkonu, motivujúceho sprievodného slova, hodnotenia a odmeňovania top výkonov v kategóriách športového, ale aj zábavného charakteru sme chceli osloviť a zapojiť čo najviac účastníkov Pohody.

Počas 3 festivalových dní odkráčali účastníci Pohody takmer dvojnásobnú trasu Karpatskej vandrovky: na podporu aktívnych východniarov venovali 189 041 krokov, teda 90,01 kilometrov.

10534770_819025104777003_3898846335354303927_n (1)

Z odkráčanej vzdialenosti je časť krokov premenená na skutočné peniaze. Darmi v hodnote 510,30 EUR vykúpili tieto kroky prví odvážni darcovia, spoločnosti Affinity Information Technology, Art-Home a Lamitec, neformálna skupina Active Life a jedenásť individuálnych darcov.

Hlavným cieľom projektu KROKO-DEAL na Pohode bolo dostať na steppery a symbolicky na Karpatskú vandrovku čo najviac účastníkov festivalu a tak odkráčať a nazbierať čo najväčšiu vzdialenosť.

Každé vychodené euro poputuje na užitočné projekty a dobré nápady z grantového programu Karpatskej vandrovky Máme radi východ.

Na Karpatskú vandrovku 2014 sa môžete prihlásiť už dnes! Nechýbajte na piatom ročníku tohto jediného slovenského darcovského pochodu – prekonajte sami seba na 50 kilometroch v krásnej prírode a v Cieli vás bude čakať nielen bohatý program, no aj vychladené pivko a pohodlné sedenie :).

Máme radi Ukrajinu – prispej na pomoc utečencom z Ukrajiny

Tvoj dar pomôže riešiť akútne potreby Ukrajincov a Ukrajiniek, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Pomôžeš zabezpečiť základné životné potreby, právnu, sociálnu a psychologickú pomoc. Umožníš, aby si našli prácu, deťom vzdelávať sa a mohli žiť čo najplnohodnotnejší život.

Prispej na našu výzvu Máme radi Ukrajinu a podpor prácu organizácií na východnom Slovensku, ktoré priamo pomáhajú ľuďom prichádzajúcim z Ukrajiny na naše územie.