Od zajtra máme aj my svoj stan na festivale Bažant Pohoda 2014!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Tím Karpatskej nadácie posilnený mladými dobrovoľníkmi bude po prvýkrát reprezentovať programy a aktivity Karpatskej nadácie na najväčšom multižánrovom slovenskom festivale Bažant Pohoda 2014.

Vďaka unikátnej fundraisingovej aktivite KROKO-DEAL ponúkame návštevníkom Pohody netradičný zážitok, športovú výzvu, ale aj dobrý pocit.

Aj na Pohode môžete prispieť do fondu Karpatskej vandrovky, ktorý financuje grantový program Máme radi východ. Nájdete nás v Mestečku neziskových organizácií od 10. do 12. júla. Priame vstupy z festivalu budete môcť sledovať aj na našej facebookovej stránke!

 

 

Máme radi Ukrajinu – prispej na pomoc utečencom z Ukrajiny

Tvoj dar pomôže riešiť akútne potreby Ukrajincov a Ukrajiniek, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Pomôžeš zabezpečiť základné životné potreby, právnu, sociálnu a psychologickú pomoc. Umožníš, aby si našli prácu, deťom vzdelávať sa a mohli žiť čo najplnohodnotnejší život.

Prispej na našu výzvu Máme radi Ukrajinu a podpor prácu organizácií na východnom Slovensku, ktoré priamo pomáhajú ľuďom prichádzajúcim z Ukrajiny na naše územie.