Získaj podporu pre svoj projekt v rámci grantovej výzvy MÁME RADI VÝCHOD

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Karpatská nadácia otvára 10. výzvu Fondu  Karpatskej  vandrovky MÁME  RADI VÝCHOD, ktorej cieľom  je  podporiť  aktívnych východniarov a ich dobré nápady. V tejto výzve sa zameriavame na oblasti zdravého životného štýlu a zmysluplné trávenie voľného času.

V sobotu 21. septembra 2019 Karpatská nadácia zorganizovala desiaty ročník Karpatskej vandrovky. Trasa po hrebeni Volovských vrchov dlhá 50 km preverila sily a kondíciu 92 vandrovníkov, ktorí zároveň darovali do Fondu Karpatskej vandrovky 9 128 EUR.

Okrem samotného vandrovania sa účatníci zapojili aj do upratovania okolia trasy minuloročnej vandrovky. Za vyzbieraný odpad venovala spoočnosť Potraviny Fresh do fondu Karpatskej vandrovky 500 eur.

Odvážnym vytrvalcom a štedrým darcom, ktorí v roku 2019 do Fondu prispeli, patrí veľká vďaka.

Cieľom výzvy programu MÁME RADI VÝCHOD je podporiť projekty v našom regióne, ktoré prispejú:

  • k ozdraveniu životného štýlu a k športovému vyžitiu
  • k stretávaniu sa ľudí a k aktívnemu tráveniu voľného času
  • k rozvoju nekomerčnej kultúry a tvorivosti

Kto môže podať žiadosť

O finančnú podporu  sa môžu uchádzať občianske združenia, neziskové organizácie, nadácie a neinvestičné fondy z Prešovského a Košického kraja.

Maximálna výška grantu na projekt je 3 000 EUR, a celkovo fond prerozdelí 9 750 EUR

Navrhované projekty musia byť zrealizované v období od 1. júla – 31. decembra 2020.

Si začiatončík v oblasti žiadania o podporu?

Nemaj obavy, ak plánuješ podať svoj prvý projekt. Práve naopak. Žiadatelia, ktorí nezískali žiaden grant za posledné 3 kalendáre roky od Karpatskej nadácie, budú pri hodnotení projektovej žiadosti zvýhodnení.

Výzva je otvorená od 2. marca do 19. apríla 2020

Viac informácii o výzve nájdete tu =>

Svoje žiadosti posielajte elektronicky do 19. apríla 2020 na www.granty.karpatskanadacia.sk

Konzultácie

V prípade záujmu o konzultáciu sme Vám k dispozícii do 13. apríla 2020 v pracovné dni od 8:00 do 16:00 na tomas.torok@karpatskanadacia.sk alebo na 055 / 622 1152. Osobnú konzultáciu si, prosím, dohodnite vopred telefonicky alebo písomne

Ak nechcete premeškať žiadnu výzvu a máte radi východné Slovensko, prihláste sa na odber našich noviniek

 
 
 

Máme radi Ukrajinu – prispej na pomoc utečencom z Ukrajiny

Tvoj dar pomôže riešiť akútne potreby Ukrajincov a Ukrajiniek, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Pomôžeš zabezpečiť základné životné potreby, právnu, sociálnu a psychologickú pomoc. Umožníš, aby si našli prácu, deťom vzdelávať sa a mohli žiť čo najplnohodnotnejší život.

Prispej na našu výzvu Máme radi Ukrajinu a podpor prácu organizácií na východnom Slovensku, ktoré priamo pomáhajú ľuďom prichádzajúcim z Ukrajiny na naše územie.