MyMachine – Odborníci z MAGNA radili našim vynálezcom

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

V pondelok 28. januára sme so študentmi Technickej univerzity v Košiciach navštívili závod nášho partnera MAGNA v Kechneci.

Študenti Strojníckej fakulty zapojení do programu MyMachine Slovakia odprezentovali navrhované koncepty budúcich vynálezov, ktoré vytvorili na základe detských kresieb a nápadov.

Odborníci z radov zamestnancov MAGNA im dali spätnú väzbu, spolu debatovali o možných vylepšeniach a dohodli sa na výrobe jedného z vynálezov tretieho ročníka – lietajúcej stoličky Levittér.


Ďakujeme za túto príležitosť.

Spoločnosť GETRAG FORD Transmissions Slovakia, s.r.o. člen skupiny MAGNA je svetovým lídrom v oblasti výroby prevodoviek. Vyvíja a vyrába riešenia v oblasti hnacieho ústrojenstva pre množstvo z najpopulárnejších automobilových značiek. V ich portfóliu sú manuálne, dvojspojkové a hybridné prevodovky pre osobné vozidlá a ľahké úžitkové vozidlá. V roku 2016 prešiel GETRAG v rámci akvizície pod spoločnosť Magna International a teraz je súčasťou jej divízie Magna Powertrain.

Ak sa chcete o programe MyMachine dozvedieť viac, sledujte našu MyMachine Slovakia stránku na Facebooku.

Máme radi Ukrajinu – prispej na pomoc utečencom z Ukrajiny

Tvoj dar pomôže riešiť akútne potreby Ukrajincov a Ukrajiniek, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Pomôžeš zabezpečiť základné životné potreby, právnu, sociálnu a psychologickú pomoc. Umožníš, aby si našli prácu, deťom vzdelávať sa a mohli žiť čo najplnohodnotnejší život.

Prispej na našu výzvu Máme radi Ukrajinu a podpor prácu organizácií na východnom Slovensku, ktoré priamo pomáhajú ľuďom prichádzajúcim z Ukrajiny na naše územie.