Pozývame vás na tréning budovania značky.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Nezisková organizácia VOICES a Karpatská nadácia organizujú tréning o budovaní značky.

Chcete spoznať tri základné úrovne budovania značky a ich vzájomný súvis? Lepšie porozumieť, čím sú špecifické sociálne média a prečo sú také populárne? Dozvedieť sa, aký obsah vašej značke účinne pomôže rozvíjať vzťahy s jej priateľmi?
Na seminári sa okrem iného dozviete viac o tom, čo tvorí základ každej značky, prečo sú konzistentná vizuálna identita a jasné komunikačné posolstvá dôležité a ako čo najlepšie využiť sociálne siete na komunikáciu s priateľmi a podporovateľmi.

Lektorom na seminári je Ivan Ježík, riaditeľ n. o. VOICES, ktorý sa dlhoročne profesionálne venuje komunikácii, vzdelávaniu, sociálnym médiám a rozvoju značiek.

Tréning sa koná v pondelok 2. marca 2015 sídle Karpatskej nadácie – v budove Cassofin I, na Letnej 27 v Košiciach. Registrácia začína o 8:45 hod.

Prihlásiť sa môžete TU.

Kontakt pre informácie: maria.bilova@karpatskanadacia.sk

Seminár sa uskutoční vďaka podpore Islandu, Lichtenštajnska a Nórska prostredníctvom Programu aktívne občianstvo a inklúzia, ktorý realizuje Nadácia Ekopolis v spolupráci s Nadáciou pre deti Slovenska a SOCIA – nadácia na podporu sociálnych zmien.

budovanie_značky

Máme radi Ukrajinu – prispej na pomoc utečencom z Ukrajiny

Tvoj dar pomôže riešiť akútne potreby Ukrajincov a Ukrajiniek, ktorí utekajú pred vojnovým konfliktom. Pomôžeš zabezpečiť základné životné potreby, právnu, sociálnu a psychologickú pomoc. Umožníš, aby si našli prácu, deťom vzdelávať sa a mohli žiť čo najplnohodnotnejší život.

Prispej na našu výzvu Máme radi Ukrajinu a podpor prácu organizácií na východnom Slovensku, ktoré priamo pomáhajú ľuďom prichádzajúcim z Ukrajiny na naše územie.