Ako vyzerá naša 2 % kampaň?

Za kampaň sa osobne postavili naše kolegyne aj vedenie. So symbolickým transparentom v ruke zastávajú oblasť, ktorej sa venujú pracovne a na ktorej im záleží aj v súkromnom živote. Vyjadrujú ňou rozhorčenie nad tým, že ešte stále musíme čakať na dôležité zmeny v spoločnosti a v mnohom suplovať štát.

Naším snom a cieľom je vytvárať región, kde sa nám dobre a spokojne žije. Región, o ktorý sa starajú a ktorý rozvíjajú jednotlivci, komunity, ale aj zodpovedné firmy.

Aj preto už 29 rokov pomáhame ľuďom i organizáciám, aby mohli zlepšovať svet okolo seba. Snažíme sa ich povzbudiť a motivovať k spoluprácam a vzájomnému rešpektu. My sami tvoríme a organizujeme dôležité programy či podujatia. Zároveň podporujeme rôzne inovatívne vzdelávacie programy a prinášame nové, pretože si uvedomuje, že kvalitné vzdelávanie a starostlivosť o deti i mládež sú kľúčové pre celú budúcnosť našej spoločnosti.

Ale nedokážeme to sami. Dokážeme to len vďaka silným spoluprácam a pomoci. 

⋙ Dokážeme to aj vďaka 2 % z vašich daní ⋘

Aj vďaka nim sme minulý rok pomohli vyše 20 000 ľudom, z toho viac ako polovica boli deti. Prerozdelili sme 1,4 mil. eur a podporili tak 72 projektov, priniesli inovatívne vzdelávanie na viac ako 50 škôl, posilnili inkluzívne vzdelávanie a starostlivosť v ranom detstve na Slovensku a podporili citlivosť ľudí voči tým, ktorí žijú v nepriaznivej situácii. A podarilo sa nám vytvoriť množstvo úsmevných a krásnych chvíľ, ktoré si môžete pozrieť vo videu 🡣

Tento rok pokračujeme a obraciame sa na vás s novou
2 % kampaňou

2 % kampaň

Komunikujeme ňou nielen oblasti, v ktorých sa angažujeme a pomáhame, ale aj náš iniciatívny postoj a chuť nevzdávať sa a „bojovať“ za lepšiu budúcnosť. 

Za kampaň sa osobne postavili naše kolegyne aj vedenie. So symbolickým transparentom v ruke zastávajú oblasť, ktorej sa venujú profesijne a na ktorej im záleží aj v súkromnom živote. 

Pretože kvalitné vzdelávanie, starostlivosť o deti, mládež i seniorov, podpora sociálne i zdravotne znevýhodnených ľudí, pomoc komukoľvek v núdzi, ale aj aktívne komunity sú základnými stavebnými kameňmi zdravej, prosperujúcej, slušnej a silnej spoločnosti.

Pomôžte nám tvoriť takúto spoločnosť. Venujte nám 2 % z vašich daní.