Bež so srdcom program 2018 spustený

Pri príležitosti Medzinárodného maratónu mieru 2018, Karpatská nadácia v spolupráci s Maratónskym klubom Košice a ĽudiaĽuďom.sk vám opäť prinášajú jedinečnú možnosť podporiť ľudí na východnom Slovensku, ktorí to najviac potrebujú. Zapoj sa do Bež so srdcom 2018.

Ako účastník 95. maratónu mieru v Košiciach môžeš podporiť rodiny s onkologicky chorými deťmi, pomôcť zlepšiť životné podmienky zraniteľných rodín alebo posilniť mladých ľudí so zrakovým postihnutím.

Ako darca-bežec obdržíš radu výhod.

Ak sa nechystáš bežať, ale sa chceš zapojiť, môžeš prispieť cez zverejnené výzvy Bež so srdcom 2018 na ludialudom.sk platforme. Podpor Bež so srdcom výzvy pre:

  • Svetielko pomoci: https://goo.gl/FG27Pp a pomož niekoľkým deťom s onkologickým ochorením a ich rodinám zabezpečiť ubytovanie, stravu a prepravu.
  • OZ Podaj ďalej: https://goo.gl/DSqK6w a pomôž rodine Sebastiána a Viktórie s úpravou bytu, kúpou obedov do školy a zaplatením základných potrieb ako sú potraviny, drogéria, školské potreby a lieky.
  • Únia nevidiacich a slabozrakých Slovenska, Košice: https://goo.gl/67KXer a pomož 13-ročnému Attilovi, ktorému onkologické ochorenie zapríčinilo ťažké narušenie zrakových funkcií oboch očí, aby si zariadil pracovný kútik a mohol sa samostatne učiť.

Viac informácii nájdeš tu.