Novinky

Novinky
strana 15
Hľadáme človeka, ktorému zveríme agendu PR, komunikácie a fundraisingu. Staň sa súčasťou kreatívneho a dynamického tímu Karpatskej nadácie a pomôž vytvárať lepšie východné Slovensko.
Získajte podporu pre Vaše aktivity zamerané na zlepšovanie situácie zraniteľných skupín.
Požiadajte o finančnú podporu pre svoj projekt zameraný na budovanie bezpečnosti, voľnočasové aktivity pre deti a mládež a zlepšovanie životného prostredia.
4.10.2018 sme zorganizovali workshop na tému: Raná starostlivosť v rómskych komunitách pre zástupcov 19 organizácií, ktoré pracujú v rómskych komunitách.
Sme nesmierne hrdí, že náš vzdelávací program ITrampolína pre všetkých, zameraný na podporu integrácie ľudí s telesným postihnutím do pracovného prostredia v IT sektore získal Národnú cenu kariérového poradenstva.
Hľadáme 10 odborníkov do hodnotiacej komisie. V prípade záujmu, pošlite svoj návrh do 15. októbra 2018.
Pozývame na otváracie podujatie štvorročného grantového programu Active Citizens Fund - Slovakia, ktoré sa uskutoční 22. októbra 2018 v Košiciach.
Blahoželáme 101 odvážnym vandrovníkom, ktorí tuto sobotu zdolali v tímoch a napriek nie najpriaznivejšiemu počasiu trasu Karpatskej vandrovky dlhú 50 a 25 kilometrov. Spolu s partnermi vyzbierali 10.700 eur do fondu Karpatskej vandrovky, ktorý podporí projekty pre lepší život obyvateľov v košickom a prešovskom kraji.
Poznáte ľudí s dobrým srdcom a odhodlaním tento svet urobiť o čosi lepšie miesto pre nás všetkých? Ľudí a organizácie, ktoré sa aktívne venujú zlepšovaniu situácie Rómov? Nominujte ich na ocenenie Roma Spirit 2018!
14. septembra si na slávnostnej ceremónií v Prešove svoje ocenenie prebralo viac ako 130 absolventov programu zo 17 škôl a organizácií z východného Slovenska.
V roku 2019 program prerozdelí 20,300 eur. Žiadosť o grant pošlite najneskôr do 21. októbra 2018.
Záujemcovia o vandrovanie za lepší život na východe ešte vždy máte šancu prihlásiť sa!